• Nové webové stránky

    Nové webové stránky

    www.hasicicebin.cz v novém!

1. 1. 2020
Článek

Vážené čtenářky a čtenáři našich webových stránek.

Po delší době jsme pro Vás připravili novou podobu webových stránek SDH Čebín. Již delší dobu jsme pracovali na finálním dokončení a nyní Vám můžeme představit výsledek.

Sesbírali jsme všechny doposud vydané články, které vyšly jak na původních webových stránkách, tak příspěvky členů sboru v Čebínském zpravodaji, abysme Vám "naservírovali" všechny informace na jednom místě! Za početný přísun fotografií můžeme poděkovat Luboši Královi a nebo také Jirkovi Benešovi, kteří na svých profilech na "Rajčeti" přidávají další a další fotoalba.

Celkový design stránek jsme se snažili podat moderně, aby odpovídal roku 2019/2020, tedy: Jednoduchý moderní styl a optimalizace nejen pro zobrazování na mobilních zařízeních. Je dobré podotknout, že původní stránky byly vytvořeny v roce 2011 a od té se jejich vzhled nezměnil. V galerii nabízím porovnání, jak vypadaly původní stránky a jak nové...

Doufáme, že se Vám bude nová podoba stránek líbit a že prohlížení příspěvků na nových stránkách Vás bude stejně bavit, jako nás jejich tvorba.

Vojtěch Malášek

Fotogalerie

Nové webové stránky
Nové webové stránky
Nové webové stránky
Nové webové stránky
Nové webové stránky
Nové webové stránky