Setkání v Lysicích

Informační schůzka k hasičským slavnostem v Litoměřicích 2017

5. 4. 2017

Dne 2. 4. 2017 proběhla v Lysicích informační schůzka hasičských sborů, které se zúčastní 8. hasičských slavností v Litoměřicích, které pořádá Sdružení pro obnovu hasičských tradic z. s. Tento celorepublikový sraz hasičstva, spojený s výstavou techniky, proběhne 9. a 10. června 2017 právě v Litoměřicích.

V restauraci U labutě, která je domovinou lysických hasičů, nás hlavní organizátoři pan Jindřich Hejduk, Iveta Holubová, Barbora Vrbková a Martin Reharik seznámili s organizací slavností. Na dvouhodinovém setkání, které probíhalo ve velmi přátelské duchu, jsme se dozvěděli všechny podrobnosti slavností. Za náš sbor se zúčastnili tito členové: Libor Malášek, Luboš Král st. a František Ostřížek st. Plánujeme, že se náš sbor slavností zúčastní a že zde vystavíme naši historickou techniku.

O reportáž z Litoměřic Vás budeme informovat v dalších číslech Čebínského zpravodaje nebo zde na webových stránkách.

Setkání v Lysicích