Noční soutěž o pohár starosty obce Čebín

Na travnatém hřišti v areálu koupaliště na Příhoně.

8. 9. 2017

Druhý zářijový den byl pro nás doslova nabitý. V dopoledních hodinách otevírali hasiči v Březině u Tišnova zrekonstruovanou hasičskou zbrojnici. I na tuto akci jsme byli pozváni a rádi jsme se jí zúčastnili.

V odpoledních a především večerních hodinách jsme pořádali noční soutěž v požárním útoku O pohár starosty obce Čebín 2017, konaný 2. září. Sbory soutěžily v kategoriích: mladší žáci, starší žáci, muži, ženy a také ve speciální kategorii veteránů.

V nejmladší kategorii mladších žáků soutěžilo 6 družstev a vítězství získali mladí hasiči z Lelekovic.

V kategorii starších žáků zvítězilo družstvo SDH Milešín „A“ a celkem závodilo 5 družstev.

V kategorii žen zvítězilo družstvo z Milešína. Celkem závodila dvě družstva.

Z vítězství v kategorii mužů se radoval sbor SDH z Černovic. Zvítězili v konkurenci 7 družstev mužů. Naše družstvo mužů obsadilo velmi pěkné 6. místo.

Kategorii veteránů opanovali před sborem z Březiny a Čebína hasiči z Milešína.

Ceny všem soutěžícím předal místostarosta obce, pan Pavel Plevač.

Noční soutěž o pohár starosty obce Čebín

Celá fotogalerie ke shlédnutí na: https://h-reklama.rajce.idnes.cz/HASICI_Cebin%2C_nocni_zavody%2C_foto.Martin_Hort/

Foto © Martin Hort