Výroční valná hromada SDH Čebín

V přísálí restaurace Čebínka.

11. 1. 2015

10. ledna 2015 se uskutečnila výroční valná hromada SDH Čebín. Účast na schůzi byla hojná, zúčastnilo se jí přes 60 členů sboru.

Schůzi navštívili mimo jiné i hosté. Mezi nimi hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek, koordinátor CO JMK Antonín Osvald, starosta obce Čebín Tomáš Kříž a jako tradiční hosté hasiči ze Sentic se svým starostem Vladimírem Koláčkem.

Na schůzi byla přednesena zpráva činnosti sboru, činnosti mládeže a závodů TFA za rok 2014. Dále byl rovněž schválen plán činností na rok 2015.

V diskuzi vystoupil se svým projevem hejtman Michal Hašek, starosta obce Čebín Tomáš Kříž a starosta sboru SDH Sentice Vladimír Koláček.

Následovalo předávání medailí, kde náš člen Luboš Král získal bronzovou medaili Jihomoravského kraje za rozvoj požární ochrany.

Děkujeme všem členům za účast.

Výroční valná hromada SDH Čebín